Nasze Marki


Kwintesencją mody jest marka Karl Lagerfeld kontynuująca kultową wizję i estetykę jego założyciela połączoną z nowoczesnym duchem przyszłości.

Marka celebruje kolosalny dorobek twórczy Karla Lagerfelda i przedłuża dzieło  życia tego legendarnego designera.

Private Klub już od ponad 20 lat współpracuje z marką Karl Lagerfeld.

Dzięki wieloletniej współpracy i wyjątkowo przyjacielskim relacjom mamy bezpośredni dostęp do kolekcji Karl Lagerfelda co pozwala nam zamawiać dla naszych klientów praktycznie każdą rzecz, która została wyprodukowana przez tą markę.

 


Gianfranco Ferre to włoski projektant mody znany również jako „architekt mody” ze względu na swoje doświadczenie i oryginalne podejście do tworzenia projektów mody. W latach 90-tych był dyrektorem stylistycznym Diora. Następnie stworzył własne, ogromne imperium mody.

Teraz powracają jego niezapomniane style. Jesteśmy bardzo dumni, że jako pierwsi prezentujemy jego nową kolekcję.
Zapraszamy!

 


Milestone jest specjalistą w produkcji najwyższej jakości kurtek. W swojej ofercie posiada najmodniejsze fasony zarówno sportowe jak i bardziej eleganckie. W kolekcji znajdują się kurtki wykonane z najwyższej jakości skóry jak i bawełniane w niepowtarzalnych wzorach i kolorach. Milestone idzie z duchem czasu i dostosowuje się do miejskiego stylu życia.

Kurtki są uniwersalnymi kompanami. Są wyrazem niezależności i wolności. Muszą być one w równowadze pomiędzy modnym wyglądem a funkcjonalnością w życiu codziennym. Milestone to kombinacja najnowszych trendów, wysokiej jakości i sportowej elegancji. Milestone to więcej niż kurtki to styl życia.

 


U podstaw ALBERTO leży wieloletnia tradycja. Marka specjalizuje się w produkcji męskich spodni już od 1922 roku.

Od tamtego czasu firma udowodniła co jest potrzebne aby stać się marką Premium. Każdy kto przetrwa na rynku przez wiek, musi znać przepis na sukces. Dla Alberto przesiąkniętego bogactwem tradycji jest bardzo prosty: najważniejsze jest oddanie. Oddanie wobec produktu, mody i Klienta.

Doświadczenie kilku pokoleń, ręczne wykończenia połączone z innowacjami technologicznymi i ciągłe podążanie za trendami, wyszukane tkaniny i dbałość o szczegóły. W skrócie proces tworzenia, który odzwierciedla niezależny charakter spodni od samego początku.